Novinky

přijďte za profesionály, nabízíme kompletní služby v oboru oční optiky

Samozabarvovací brýlové čočky TRANSITIONS

Využijte možnost získat  až 1.500,-Kč zpět při nákupu brýlí se samozabarvovacími čočkami Transitions.

Využijte možnost získat až 1500,- Kč zpět při nákupu brýlí se samozabarvovacími čočkami Transitions.

 

Co to je samozabarvovací čočka Transitions a jak funguje?

 

Je to typ plastové brýlové čočky, která se adaptuje na světelné podmínky, v nichž se pohybuje nositel brýlí. Čočka Transitions se nezabarvuje podle intenzity osvětlení, ale zabarvuje se podle množství UV záření, které na ni dopadá, což je její velká výhoda.

Transitions

Příklad: Představte si, že nosíte brýle na dálku a venku je krásný letní slunečné počasí. Jste v budově a brýlové čočky v brýlích jsou klasicky čiré, jak jste zvyklí. Potom vyjdete z budovy ven a na Vaše brýle začne svítit slunce. U normální čiré brýlové čočky byste nejspíše někde hledali sluneční brýle nebo byste se začali mračit, protože u sebe sluneční brýle nemáte. Ovšem samozabarvovací brýlové čočka Transitions se po prvním doteku slunečního paprsku začne ihned zabarvovat až do tmavosti klasických slunečních brýlí a když se poté vrátíte zpět do místnosti, kde na brýle nesvítí slunce, tak se začne čočka Transitions odbarvovat do čiré podoby.

 

Brýlová čočka Transitions se vyrábí ve velkém množství dioptrických provedení, můžete ji mít jako brýle na dálku, na sport, jako brýle na všechny vzdálenosti - tzv. multifokální, je to jedno.

 

Chcete vidět samozabarvovací brýlovou čočku Transitions v praxi? Neváhejte a stavte se za námi do naší optiky, kde Vám ji rádi předvedeme. Najdete nás ZDE

 

 

Akce se vztahuje na skladové samozabarvovací brýlové čočky Transitions s povrchovou úpravou Crizal a platí do 30. 6. 2018 nebo do vyprodání skladových zásob.

Akci nelze kombinovat s jinými slevami či akcemi.

 

brýlové obroučky Carrera brýlové obroučky Diesel brýlové obroučky Dutz brýlové obroučky Eisenbach brýlové obroučky Humphaey's brýlové obroučky Max Mara brýlové obroučky Porsche Design brýlové obroučky Rodenstock brýlové obroučky Silhouette brýlové obroučky Snith brýlové obroučky Stepper brýlové obroučky Vogue