O nás

přijďte za profesionály, nabízíme kompletní služby v oboru oční optiky

O nás

Vítá vás oční optika s dlouholetou tradicí.

Zrak, tedy schopnost vidět, je důležitým lidským smyslem. Proto péče o něj hraje v životě každého z nás podstatnou roli. Sháníte-li kvalitní služby v oboru  oční optiky, je vám plně k dispozici naše rodinná firma CM Optik se sídlem v Brně.

prodejna CM Optik, oční optika

Všem klientům nabízíme obsáhlý sortiment služeb, včetně očního vyšetření a měření zraku. Cenově výhodně u nás pořídíte moderní dioptrické brýle a seznámíme vás také s aplikací kontaktních čoček. Jsme oční optika s dlouholetou tradicí a profesionálním přístupem ke každému ze zákazníků. Prioritou je pro nás odbornost, vysoká kvalita a maximální spokojenost všech klientů.

Kompletní služby v oboru oční optiky

Pro zákazníky máme připravenu pestrou nabídku dioptrických brýlí s obrubami renomovaných světových značek. Ideální model si u nás vyberou všichni zákazníci, ať už dávají přednost módním trendům, patří mezi mladistvé nebo shánějí designově nápadité dětské brýle. Už dávno neplatí, že dioptrické brýle nám pomáhají jen správně vidět – současně se staly doplňkem, který skvěle podtrhne jedinečnou osobitost každého jedince. Výběr dioptrických brýlí vhodných právě pro vás má svá základní pravidla, která vám ochotně vysvětlí tým našich zkušených optiků a optometristů.

Dáváte-li před nošením brýlí přednost kontaktním čočkám, poradíme vám nejen s jejich výběrem (podle parametrů oka), ale seznámíme vás také se správnýmw způsobem aplikace a nošením měkkých kontaktních čoček. Našim klientům dále doporučujeme a zajišťujeme pravidelné kontroly – vždy v rozmezí půl roku.

Možnost odborného vyšetření

CM Optik, odborné vyšetření zraku

Zákazníkům je k dispozici i špičkově vybavená oční ordinace, v níž se vám bude věnovat oční lékař a optometrista. Zájemcům poskytujeme komplexní oční vyšetření hrazené pojišťovnou a také odborné měření dioptrií a stanovení očních vad.

 

NAVŠTIVTE NAŠI OČNÍ ORDINACI S PRODEJNOU BRÝLÍ V BRNĚ A OČNÍ OPTIKU V BLANSKU

 


SLEVA 10% na SENIOR PASY SLEVA 10% na RODINNÉ PASY SLEVA 10% na SPHERE CARD

 

Možnost zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500, 1000 a 1500 Kč

 

brýlové obroučky Carrera brýlové obroučky Diesel brýlové obroučky Dutz brýlové obroučky Eisenbach brýlové obroučky Humphaey's brýlové obroučky Max Mara brýlové obroučky Porsche Design brýlové obroučky Rodenstock brýlové obroučky Silhouette brýlové obroučky Snith brýlové obroučky Stepper brýlové obroučky Vogue