Zajímavosti

přijďte za profesionály, nabízíme kompletní služby v oboru oční optiky

Brýlové čočky pro řidiče - Rodenstock Road

Ostře vidět, bezpečněji řídit.

Rodenstock Road – brýlové čočky pro řidiče

 

Jistota dobrého a přesného vidění je jedním z nejdůležitějších prvků při řízení motorového vozidla. Všichni  řidiči ví, jak nepříjemné je řídit za tmy, při silném dešti, v mlze či při sněžení.  Řešením  pro tyto situace jsou brýle Rodenstock Road, které jsou speciálně vyvinuté  a individuálně plní náročné požadavky na vidění  při řízení motorového vozidla.

Předpokladem pro bezpečnou jízdu je neomezené zorné pole, které běžné brýlové čočky nejsou schopny často poskytnout. Design brýlových čoček pro řidiče je navržen tak, aby dokázal splnit veškeré nároky. Díky tomuto designu je dosaženo ostrého vidění i u vyšších korekcí. U multifokálních brýlových čoček je neomezené zorné pole, díky široké oblasti vidění na dálku a vysoké stabilitě obrazu.

Mnoho řidičů je během jízdy oslňováno světly protijedoucích vozidel. Tyto rušivé vlivy z velké části dokáže odstranit antireflexní vrstva Solitaire Protect Road 2. Antireflexní vrstva Solitaire Protect Road 2 má speciální filtry zajišťující jak redukci oslnění za tmy, tak zvýšení kontrastu za denního světla, dále minimalizuje rušivé odlesky na brýlové čočce.

Mnoho nositelů brýlí má různou korekci pravého a levého oka. U běžných brýlových čoček to způsobuje, že při pohledu do stran oči nepřenáší shodný obraz a prostorové vidění je díky tomu narušeno. Individuální optimalizace optických účinků nabízí brýlové čočky Rodeanstock Road, díky této optimalizaci je dosaženo symetrické vidění a tím pádem ničím nerušené prostorové vidění.

Rodenstock Road

brýlové obroučky Carrera brýlové obroučky Diesel brýlové obroučky Dutz brýlové obroučky Eisenbach brýlové obroučky Humphaey's brýlové obroučky Max Mara brýlové obroučky Porsche Design brýlové obroučky Rodenstock brýlové obroučky Silhouette brýlové obroučky Snith brýlové obroučky Stepper brýlové obroučky Vogue