Brýlové čočky

přijďte za profesionály, nabízíme kompletní služby v oboru oční optiky

Brýlové čočky

Nosit brýlové obroučky je nejen moderní a trendy, ale dioptrické brýle v posledních letech prodělaly obrovský vývojový skok. Primárně Vám stále zajistí ostré vidění, ale také mohou chránit Váš zrak před nebezpečných UV zářením nebo snížit únavu očí při přáci s počitačem či tabletem. Přijďte do naší optiky vyzkoušet inovativní brýlové čočky Crizal®.

Jsme specialisté na multifokální brýlové čočky Varilux®

multifokální brýlové čočky Variux

Je vám více než 40 let a začínáte mít problém zaostřit na malý text v novinách? Posouváte svůj mobil stále dál a dál, až už vám ruka nestačí? Pokud se vám nechce neustále hledat brýle na čtení nebo dokonce střídat brýle na čtení a do dálky, máme pro Vás řešení : multifokální brýlové čočky Varilux.  Naše optika je držitelem exkluzivní cerifikace Varilux Master of Vision společnosti Essilor. Jsme také také speciálním měřícím systémem Visioffice a můžeme Vám tak nabídnout nejnovější personalizované brýlové čočky vyrobené unikátně na míru Vašemu obličeji a zvolené obrubám.

Jak nechat oči odpočinout od digitálního života

multifokální brýlové čočky Variux

Při používání smartphonů a tabletů se naše oči musí naučit rychle zaostřovat na velmi krátké vzdálenosti. Navíc musí odolávat odleskům od obrazovek a škodlivému modro-fialovému záření. Výsledek? Zvýšená únava očí a častá bolest šíje a ramen .Řešení existuje. V naší optice doporučujeme dioptrické brýlové čočky Eyezen™ , které nechají váš zrak odpočinout, i když jste neustále online. Jak fungují? Technologie Lightscan™ selektivně filtruje škodlivé modro-fialové světlo, eliminuje odlesky od obrazovky, zlepšuje kontrast a chrání oči před předčasným stárnutím. Technologií je Eyezen™ Focus díky přidané dioptrické hodnotě ve spodní částí brýlové čočky podporuje zaostřování zraku.
Video Eyezen

Sluneční dioptrické brýle

multifokální brýlové čočky Variux

Komfortní vidění ve vašich dioptriích je dostupné i pro sluneční brýle.  A nemusíte se omezovat ve výběru obrub. Dioptrické sluneční čočky jsou u nás dostupné ve více než než 100 odstínech! Samozřejmostí je povchová úprava Crizal SUN UV, díky které jste chráněni před UV zářením s E-SPF 50+.
Video SUN

 

V naší optice si také můžete vyzkoušet polarizační sluneční brýle. Eliminují odlesky například od vody nebo kapoty automobilu. Přináší komfort a bezpečí nejen pro řidiče. Osoba, která řídí vůz s polarizačními brýlovými čočkami XPERIO™, má kratší reakční dobu a při rychlosti 80 km/hod zastaví až o 7 m dříve (délka křižovatky).

Běžné brýlové čočky Xperio čočky
Běžné brýlové čočky Xperio čočky

 

brýlové obroučky Carrera brýlové obroučky Diesel brýlové obroučky Dutz brýlové obroučky Eisenbach brýlové obroučky Humphaey's brýlové obroučky Max Mara brýlové obroučky Porsche Design brýlové obroučky Rodenstock brýlové obroučky Silhouette brýlové obroučky Snith brýlové obroučky Stepper brýlové obroučky Vogue