Zajímavosti

přijďte za profesionály, nabízíme kompletní služby v oboru oční optiky

Brýle od značky Esprit – dokonalost v každém detailu

Výběr slunečních i dioptrických brýlí bychom rozhodně neměli podcenit. Brýle tvoří důležitou součást našeho každodenního dne, ať už..

Výběr slunečních i dioptrických brýlí bychom rozhodně neměli podcenit. Brýle tvoří důležitou součást našeho každodenního dne, ať už jen jako ochrana proti slunci, stylový módní doplněk nebo ze zdravotních důvodů. Chcete-li kvalitní a stylové brýle, obraťte se na světoznámé módní značky. Jednou z nich je také Esprit.

Střípky z historie

Historie značky Esprit se píše od roku 1968, kdy byla založena v San Francisku. Postupem času se stala velmi úspěšnou módnou značkou, která se zaměřuje na aktuální módní trendy a zároveň přináší kvalitní oblečení, obuv a doplňky. Značka čerpá náměty pro své produkty ze slunných kalifornských pláží, v jednotlivých kolekcích nechybí přátelství, uvolněnost a láska k životu.
Portfolio značky Esprit je velmi pestré. Kromě oblečení přináší také kvalitní šperky, hodinky, parfémy a v neposlední řadě také brýle – sluneční i dioptrické.

Stylové brýle, které si zamilujete

Mezinárodní módní značka Esprit přináší pestrou paletu slunečních i dioptrických brýlí. Samostatnou kategorii tvoří sluneční dioptrické brýle se zamozabarvovacími skly. Značka se zaměřuje na moderní brýle, které jsou určené sebevědomím lidem bez rozdílu věku.
Dioptrické brýle pro značku Esprit vyrábí společnost Charmant group. Důraz je kladen na nejvyšší jakost zvoleného materiálu, každý model je zpracován do nejmenšího detailu. Hledáte-li čistý městský mladistvý styl, jistě vás dioptrické brýle Esprit osloví. V kolekcích Esprit dominují jednoduché barevné obroučky, které jsou dostatečně odolné a pevné. Zajišťují maximální komfort při nošení. Dioptrické brýle Esprit, to je luxus, který je na dosah každému.
Na své si přijdou i ti, kteří hledají klasické sluneční brýle. V nabídce značky najdete klasické a doslova nadčasové „pilotky“, sportovní modely i zdobené sluneční brýle, které ocení zejména ženy. Velké oblibě se těší takzvané retro brýle větších rozměrů, které se nosily v 60. letech minulého století. Všechny modely samozřejmě disponují kvalitní ochranou proti slunečnímu záření, zároveň jde o dokonalé módní doplňky, které dotáhnou váš outfit k dokonalosti.

brýlové obroučky Carrera brýlové obroučky Diesel brýlové obroučky Dutz brýlové obroučky Eisenbach brýlové obroučky Humphaey's brýlové obroučky Max Mara brýlové obroučky Porsche Design brýlové obroučky Rodenstock brýlové obroučky Silhouette brýlové obroučky Snith brýlové obroučky Stepper brýlové obroučky Vogue