Zajímavosti

přijďte za profesionály, nabízíme kompletní služby v oboru oční optiky

Brýle Adidas – sportovní elegance a kvalita

Značka Adidas je neodmyslitelně spojena se sportovní módou a obuví. Historie značky sahá až do roku 1920

Značka Adidas je neodmyslitelně spojena se sportovní módou a obuví. Historie značky sahá až do roku 1920, kdy byla založena bratry Dasslerovi. Bratři Adi a Rudolf společně začínali, později však vznikly dvě konkurenční značky – Adidas a Puma. Obě společnosti dnes mají přední postavení na trhu se sportovním oblečením a doplňky. Adidas se zaměřuje mimo jiné také na sportovní a vysoce kvalitní sluneční brýle.

Sportovní brýle pro každého

Značka Adidas přináší pestrou paletu slunečních i dioptrických brýlí. Brýle Adidas jsou vyrobeny tak, aby splňovaly potřeby aktivních i rekreačních sportovců. Jednotlivé kolekce jdou ruku v ruce s aktuálními módními trendy.
Sluneční brýle Adidas představují komplexní ochranu očí při sportu i volnočasových aktivitách. Značka vyvíjí modely určené přímo pro sportovce s ohledem na maximální ochranu a výdrž i v extrémních podmínkách. Sluneční brýle tohoto výrobce jsou velmi odolné, funkční a spolehlivé. Společnost se zaměřuje hned na několik sportovních odvětví: outdoorové, cyklistické, lyžařské, běžecké, sluneční brýle vhodné na golf. Každý sport je jinak náročný a vyžaduje odlišné požadavky na sluneční brýle.

Dioptrické sluneční brýle Adidas

Pokud máte dioptrie, potřebujete dioptrické sluneční brýle se samozabarvovacími skly. Opět se můžete spolehnout na značku Adidas, která vyvinula unikátní řešení pro sportovce i běžné uživatele. Do slunečních brýlí výrobce vkládá dioptrické vložky Adidas či dioptrický adaptér. Můžete si také nechat udělat zabroušení dioptrických skel podle svých potřeb.
Sluneční i dioptrické brýle Adidas poskytují očím tu nejlepší ochranu díky jedinečné technologii LST Light Stabilizing Technology, díky které dochází ke stabilizaci světla a filtraci UV paprsků. Každý tak může mít vysoce kvalitní brýle, které budou splňovat jeho potřeby a navíc perfektně vypadají. Adidas – to je léty prověřená tradice.

brýlové obroučky Carrera brýlové obroučky Diesel brýlové obroučky Dutz brýlové obroučky Eisenbach brýlové obroučky Humphaey's brýlové obroučky Max Mara brýlové obroučky Porsche Design brýlové obroučky Rodenstock brýlové obroučky Silhouette brýlové obroučky Snith brýlové obroučky Stepper brýlové obroučky Vogue