Zajímavosti

přijďte za profesionály, nabízíme kompletní služby v oboru oční optiky

Bezpečnostní balíček na brýlé

Jaká je možnost v případě, že dojde ke zničení nebo úplné ztrátě Vašich brýlí?

Bezpečnostní balíček

 

Jaká je možnost v případě, že dojde ke zničení nebo úplné ztrátě Vašich brýlí?

 

V rámci našeho programu bezpečnostní balíček na brýle, stačí pouze požádat o zabezpečení Vašich nových brýlí proti jejich ztrátě nebo zničení a nabízí se Vám možnost získat co nejrychleji brýle nové, za velice výhodných podmínek.

Tento program lze využít na brýlové obruby od německé firmy Rodenstock, společně s libovolnými jednoohniskovými nebo multifokálními dioptrickými čočkami, právě od této firmy nebo pouze na jakákoli samostatná dioptrická brýlová skla, taktéž od firmy Rodenstock.

 

Poškození

Dojde-li k poškození brýlových čoček například v podobě vyštípnutí či úplného zlomení, stačí je donést do naší optiky společně s garanční kartičkou a dokladem o zaplacení. My Vám v domluveném termínu vydáme nové brýlové čočky, ze kterých zaplatíte pouze 25% jejich pořizovací ceny.

 

Ztráta

V případě úplné ztráty vašich brýlí, nám opět donesete garanční kartičku s dokladem o zaplacení a za zhotovení nových brýlí zaplatíte pouze 40% z jejich pořizovací ceny.

 

Program bezpečnostní balíček na Vaše brýle lze využít pouze jednou po dobu 24 měsíců od jejich zakoupení a nevztahuje se na vady, které vzniknou běžným opotřebením brýlí.

Bezpečnostní balíček na brýle

 

brýlové obroučky Carrera brýlové obroučky Diesel brýlové obroučky Dutz brýlové obroučky Eisenbach brýlové obroučky Humphaey's brýlové obroučky Max Mara brýlové obroučky Porsche Design brýlové obroučky Rodenstock brýlové obroučky Silhouette brýlové obroučky Snith brýlové obroučky Stepper brýlové obroučky Vogue