Novinky

přijďte za profesionály, nabízíme kompletní služby v oboru oční optiky

Ana Hickmann

Sluneční a dioptrické obruby Ana Hickmann splňují potřeby moderní ženy, která miluje eleganci.

Obruby Ana Hickmann jsou určeny pro ty, kteří mají zájem o nejlepší kombinaci kvality, luxusu a módy. Tato kolekce nabízí výběr nově objevených klasických tvarů, které vytvářejí dnešní elegantní a okouzlující vzhled. Pečlivě vybrané materiály a mnoho jemných povrchových úprav dodává značce módní styl, vynikající komfort a nejvyšší kvalitu.

Ana Hickmann - brazilská modelka, která začala své působení ve světě módy v roce 1996 v San Paulo. V roce 1998 se stala populární modelkou v Paříži a v New Yorku a začala pracovat s nejznámějšími módními návrháři. Pracovala pro VICTORIA'S SECRET, L'OREAL, NIVEA a další. Později začala podnikat s vlastní módní značkou Ana Hickmann, která zahrnuje sluneční a dioptrické obruby, oblečení, boty i kosmetiku a v současné době je velmi populární po celém světě.

 

 

 

Ana Hickmenn

Ana Hickmenn

 

 

 

brýlové obroučky Carrera brýlové obroučky Diesel brýlové obroučky Dutz brýlové obroučky Eisenbach brýlové obroučky Humphaey's brýlové obroučky Max Mara brýlové obroučky Porsche Design brýlové obroučky Rodenstock brýlové obroučky Silhouette brýlové obroučky Snith brýlové obroučky Stepper brýlové obroučky Vogue